Рослини хижаки  Товарів: 20.

на сторінці
Показано 1 - 12 из 20 товарів
Показано 1 - 12 из 20 товарів
Рослини хижаки

Найбільш привабливими і оригінальними прикрасами інтер'єру по праву можна вважати хижі рослини, які виглядають дуже екстравагантно і приковують до себе погляди. Незважаючи на те, що такі рослини більш поширені в тропіках західній частині земної кулі, сучасні цінителі таких неординарних домашніх вихованців змогли пристосувати їх до домашніх умов....

Найбільш привабливими і оригінальними прикрасами інтер'єру по праву можна вважати хижі рослини, які виглядають дуже екстравагантно і приковують до себе погляди. Незважаючи на те, що такі рослини більш поширені в тропіках західній частині земної кулі, сучасні цінителі таких неординарних домашніх вихованців змогли пристосувати їх до домашніх умов.

Комахоїдні рослини розрізняють за ступенем агресивності на кілька видів:

  • перші є активними хижаками;
  • другі - не такі рішучі: спершу вони приклеюють здобич і тільки потім приступають до її поглинання і треті, які є найбільш терплячими і вичікують свою жертву протягом тривалого часу.

В силу того, що адаптація хоч і проходить успішно, але умови в кімнаті часто не є ідентичними тропікам, зовнішній вигляд рослин, які їдять мух та інших комах, можуть бути трохи видозмінені. Однак, незважаючи на це, вони як і раніше залишаються не такими тривіальними.

Тонкощі рослин хижаків

Особливі здібності рослин, які їдять комах, пов'язані з бідністю грунту, в якій вони проростали. Саме тому їм довелося шукати альтернативні методи отримання енергії для підтримки свого росту і продовжувати активно розвиватися. Це еволюційний розвиток виявився вельми вдалим, оскільки вчені довели, що рослини-вегетаріанці розвиваються більш пасивно, ніж деякі види хижих рослин.

Травлення останніх заслуговує на окрему увагу. За своєю потужністю воно легко може зрівнятися з травленням тварин, що звучить досить вражаюче. Раніше навіть висувалися теорії, які пропонували б займатися популяцією подібних рослин для винищення комах, що мають украй негативний вплив на здоров'я людей. Фото хижих рослин легко можна розшукати в інтернеті і детально розглянути будову квітки.

На сайті нашого інтернет-магазину Ви можете побачити багатий асортимент рослин хижаків, які не залишать байдужими Вас з першого погляду. До кожної квітки є докладний опис особливостей, правил по його догляду та поради щодо створення правильного клімату в кімнаті для їх нормального росту і розвитку.

Фото і назви хижих рослин, які представлені в розділах, повністю відповідають дійсності. Для наочного прикладу їх життєдіяльності на сторінках також показані відео хижих рослин.

Ми пропонуємо Вам купити хижі рослини в асортименті недорого прямо на нашому сайті.

Ще

Каталог

Інформація

Категорія : Рослини хижаки

4.6 / 5

Грунтуючись на 58 відгуку (ів)

Популярні товари