104

Непентес Блуд Мері / Nepenthes Bloody Mary

Новий товар

325,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 5.0 / 5) - 4 відгук(и)

Непентес - це дуже незвичайна і в той же час красива рослина, яка користується великою популярністю у любителів екзотики, проте слід згадати, що це рослина-хижак.

Батьківщиною такої унікальної рослини є тропіки, а саме його особливо вологі регіони. Це далека Австралія і Нова Гвінея, а також Мадагаскар і Філіппіни.

Різновидів непентеса насправді дуже багато. Вони можуть зустрічатися як чагарниками і напівчагарниками, так і величезними ліанами. Кожен вид цієї рослини має свою неповторну форму і забарвлення. Якщо говорити про незвичайну красу кувшинчиків, то ось квіти цих рослин навпаки мають не дуже привабливий вигляд. Це, як правило, невеликі мітелкі і квіточки.

Непентес в домашніх умовах може існувати, і догляд за цією рослиною досить простий.

растение непентес

Непентес блуд мері

Ця рослина для справжніх цінителів незвичайної, можна сказати ексклюзивної краси у себе вдома. Потрібно знати кілька правил як потрібно доглядати за ними і дотримуючись цих правил можна виростити справжній шедевр і дивувати своїх знайомих і друзів цією екзотичною квіткою.

Механізм лову комах

Глечики, в яких зверху знаходиться кришечка якраз і служить пасткою для комах. Глечик виділяє солодкий нектар, на який реагують комахи. За допомогою волосків, які спрямовані всередину, комашка потрапляє в пастку, а назад вибратися не може, оскільки стінки дуже слизькі і виділяють травний сік для того щоб її переварити. Це все служить як добрива для непентеса. Жертва, як правило, перетравлюється близько 10 днів.

непентес блуд мери растение

Освітлення для непентеса і місце розташування в кімнаті

Для любителів екзотичних кімнатних рослин, типу непентес, потрібно зауважити, що такі рослини не люблять прямих сонячних променів. Їх потрібно ставити на східну або західну сторону вікна, так як сонце з ранку і до 12 години дня саме прийнятне для рослин, а після воно стає небезпечним, що може призвести до опіків рослини. Для непентеса постійно потрібне свіже повітря, кімнату необхідно провітрювати, але протягів варто уникати.

Грунт для непентеса

Грунт для непентеса повинен бути спеціальний, в звичайному грунті рослина не приживеться. Для пересадки потрібні кілька видів грунту: торф в поєднанні з сосновою корою в співвідношенні 60/40 - це найкраща і проста суміш.

Процес поливу

Непентес необхідно поливати дистильованою водою. Поливати його можна зверху, щоб вода краще проходила до низу коренів. З поливом потрібно бути обережним, щоб не нанести шкоду рослині та не залити її. Поливати можна 1 раз на два - три дні.

Вологість навколишнього середовища і температурні умови

Вологість повітря, рекомендована для такої хижої рослини як непентес, повинна бути в межах від 40% до 70%. Протягом року температура навколишнього середовища повинна змінюватися. Найприйнятніша температура для вирощування Непентес BloodMary від +14 до +35 ˚С.

непентес блуд мери купить

Непентес купити в Україні можна сьогодні як в спеціалізованих магазинах, так і по інтернету. Рослина є у вільному продажу. Непентес купити можна на нашому сайті по самим приємним для Вас цінами.

Розмір8,5 см
Види рослинНепентес
Висота≈10 см.
Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыУмеренно влажная

Супутні товари

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Всем советую этот магазин, очень быстро отправили мне товар и качественно проконсультировали. Растение выглядело даже лучше чем на фото! Растение отлично перенесло транспортировку НовойПочтой т.к. все было очень грамотно упаковано!!! Спасибо !!!

Спасибо Вам за отзыв!

Підсумок:
 -  
Растение доехало в целостности. Думал, что в размерах будет немного больше. Ничего, вырастим. Спасибо

Благодарим Вас за Ваш отзыв! Сожалеем, что Ваши ожидания не подтвердились. Непентес сам по себе быстро будет расти, за год - два будет внушительных размеров.

Підсумок:
 -  
Приехало растение, все понравилось. Растение как на фото. Спасибо.

Спасибо за отзыв

Підсумок:
 -  
Растение полностью соответствует фотографии на сайте. Как я понял, оно ещё подросток) Ему расти и расти