106

Росичка капська червона / Drosera capensis red

Новий товар

245,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 5.0 / 5) - 4 відгук(и)

Росичка капська як основний вид росянок і її основні особливості

Назва росичка, рослина заслужила своїм зовнішнім виглядом - на листку ростуть специфічні вусики, на яких присутні крапельки у вигляді роси. Ці крапельки в той же час є і особливістю даної рослини. Росичка використовує свої краплі як приманку і як зброю одночасно. Кожна крапля виробляється унікальними залозистими органами, які виникли в процесі еволюції даної рослини. Крапля має оригінальний склад, містить фермент, який приманює комах, а також має паралізуючу властивість. Після того, як приманка спрацювала, і комаха сідає на листок, жертва намагається вирватися і тим самим подає сигнал сусіднім волоскам. Найближчі вусики задіюються з комахою і лист поступово згортається. Крім цього краплі діють як травний сік і комаха поступово розчиняється. Процес переробки комахи відбувається кілька днів. Після чого листок знову відкривається і готовий до заманювання нової жертви.

Росянка капская

Росичку купити сьогодні досить просто - необхідно просто зайти на наш сайт і зв'язатися з менеджером. Він Вас проконсультує і надасть повну інформацію щодо даної рослини.

Росичка в домашніх умовах

Росичка успішно існує вдома та догляд за цією рослиною не вимагає підвищеної уваги. Слід дотримуватися кількох правил, щоб росичка капська довго жила.

Росянка капская красная

Основні правила по догляду за росянкою капською червоною

  1.      Перш за все, слід пам'ятати, що це рослина-хижак. Рослина харчується тільки комахами, годувати рослину будь-якою домашньою їжею загрожує загибеллю рослини. Винятком є тільки той випадок, коли в приміщенні немає комах. Тоді необхідно добути живу комаху і підсадити на листок. Далі рослина впорається сама.
  2.        Грунт для зростання рослини повинна складатися з торфу та перліту. Такий субстрат обумовлений тим, що в природному своєму середовищі проживання рослина живе в болотах. Пропорції для змішування інгредієнтів приблизно два до одного. Перед пересадкою грунт необхідно зволожити, а пересаджувати рослину необхідно раз на рік. Процес пересадки необхідно робити навесні, коли активно починається процес росту росички.
  3.        Так як росичка домашня вологолюбна рослина, то поливати її необхідно рясно і часто. Поливати рослину в ідеалі необхідно дистильованою водою.
  4.       Рослина світлолюбна, однак, не варто зловживати прямими сонячними променями. В середньому в день рослині необхідно близько 5 годин сонячного світла. Рекомендована температура існування даної рослини влітку коливається від +20 до +30 градусів, а взимку +12 - +15. Вологість повітря необхідно підтримувати на високому рівні, приблизно 70%.
  5.         Якщо у росички посушливий вид - можливо вона захворіла. Щоб повернути їй здоровий вигляд необхідно додати сонячного світла і перевірити вологість грунту.

Росянка красная капская купить

Дотримуючись цих правил, росичка буде радувати гостей своїм виглядом і особливо своїм способом життя, своїм полюванням. Росичка купити Україна можна на нашому сайті.

Розмір8,5 см
Види рослинРосичка
Висота≈10 см.
Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыВлажная

Супутні товари

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
А можно зимой температуру как летом?

Здравствуйте, да, росянке зимовка не обязательна

Підсумок:
 -  
Спасибо за красотку! Очень понравился цветок.

Благодарим за отзыв! Рады стараться)

Підсумок:
 -  
Цветок пришёл хорошо упакованный, не повредился во время перевозки. Чувствует себя довольно неплохо. Спасибо большое

Спасибо за отзыв, если будут возникать вопросы обращайтесь, обязательно поможем!

Підсумок:
 -  
Заказывали цветочек сыну на день рождения. Всё пришло быстро. Следовали инструкции и посадили росяночку в горшочек. Росянка почти сразу же зацвела и пустила много новых листочков. Отдельное спасибо за семена в подарок. Через месяц у нас уже 100500 новых деток))).

Благодарим за такие приятные слова в наш адрес :)