112

Непентес сангенея / Nepenthes sanguinea

Новий товар

325,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)

Непентес сангенея (Nepenthes sanguinea) - один з яскравих представників рослин-хижаків, який викликає великий інтерес оточуючих. Його подовжені листочки обрамляють красиво звисаючі грона кувшинчиків, нешкідливий зовнішній вигляд який дуже оманливий. Саме цією частиною вони і захоплюють комах. У природі такі рослини можна зустріти на Мадагаскарі, Суматрі або тропічних лісах Австралії. Непентес сангенея купити, яку Ви зможете на сайті нашого інтернет-магазину стане відмінною прикрасою кімнати і принесе багато радості своєму власникові.

Які види непентесів бувають і як доглядати?

Зараз є багато видів такої рослини, проте найбільш популярними і поширеними серед населення нашої країни є мадагаскарський і змішаний вид. Ці квіти досить вибагливі в догляді, тому у недосвідчених квітникарів можуть виникнути деякі труднощі. Для того, щоб квітка була красивою і потужною, їй необхідно забезпечити велику кількість сонячних променів, постійно вологий грунт. Важливу роль відіграє підживлення, яка полягає в постачанні рослини живими комахами, яке воно могло б поглинати. Проводити таку процедуру необхідно в період з березня по жовтень.

Купити непентес сангенея в Україні досить просто. Для цього Вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером за вказаними контактами або заповнити онлайн-заявку.

Розмір8,5 см
Види рослинНепентес
Висота≈10 см.
Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыУмеренно влажная

Супутні товари

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):