121

Сарраценія Єва / Sarracenia Eva

Новий товар

275,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 4.0 / 5) - 1 відгук(и)

290Сарраценія Єва (Sarracenia) - це кімнатна рослина з роду хижих, названих на честь канадського натураліста. Ці рослини мають оригінальні скручені листя, що ростуть з кореневої системи і утворюють свого роду пастку. Верхня частина листа розширена, зовні дуже нагадує навіс. Пропонуємо Вам купити сарраценію Єва - один з видів рослини-хижака, яка відрізняється своїм незвичайним забарвленням. Зелене листя з червоними прожилками виглядають дуже ефектно. Це Ви можете побачити на фото сарраценії, представлені на нашому сайті.

Особливості догляду за сарраценією

Сарраценія не вимагає особливих умов для вирощування, тому відмінно підійде тим, хто має невеликий досвід в квітникарстві. Рослина сарраценія любить яскраве світло і прямі сонячні промені, тому освітлення має бути максимальним, а вологість повітря помірним. Оптимальне місце для вирощування - підвіконня. Влітку горщики можна виносити на балкон. В процесі догляду за сарраценією поливати рослину потрібно рясно, найкраще дощовою або м'якою дистильованою водою.

Так як сарраценія комахоїдна, то своє харчування вона отримує саме від перетравлення дрібних комах, які потрапляють в її пастки. Рослина виділяє спеціальний нектар, який і приваблює їх у пастку і, завдяки наявності волосків на листі, комахи рухаються тільки в одному напрямку. Комахи забезпечують рослину азотом, кальцієм і магнієм, та іншими поживними речовинами.

Якщо Ви вирішили завести собі цього симпатичного «хижака», придбайте його на нашому сайті. Для того щоб купити сарраценію, Ви можете оформити замовлення або зателефонувати за телефоном.

Розмір8,5 см
Види рослинСарраценія
Висота≈5 см.
Потребность в солнцеВысокая
Влажность почвыВлажная

Супутні товари

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
А какой нужен грунт

Подойдёт кислый торф с перлитом