138

Субстрат для хищных растений

Новий товар

35,00 грн.

35,00 грн. за 1л.

Відгуки від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)

Об'єм - 1л.
______________
З
можливою появою у Вас хижих рослин, насіння, або відростків, необхідно подбати про правильний грунт, в якому буде жити Ваш хижак. Як відомо, рідні умови для таких рослин мають відмінні риси.

  • Підвищена кислотність;
  • Бідність грунту - відсутність корисних мінералів;
  • Підвищена вологість;
  • Хороша аерація.

З цим виникає питання, як створити правильний субстрат для хижих рослин, володіючи необхідними знаннями. В середньому склад землі для хижих рослин обов'язково повинен включати наступні компоненти, відрізняючись лише їх пропорціями і ступінем обов'язковості:

  • Кислий торф - для створення природної кислотності, що імітує болотисту місцевість;
  • Перліт - для якісного зволоженняі, дренажу та підтримки розвитку кореневої системи рослини;
  • Фунгіцид - антисептик не входить до складу грунту, проте може знадобитися при первинній і подальшій обробці рослини від захворювань.

Детально розбираючи склад такого грунту, ми можемо мати справу з багатьма невідповідностями, пов'язаними з особливостями різних видів комахоїдних рослин. Тому рослинознавці часто наводять приклади ідеального грунту, беручи за основу субстрат для мухоловки. Найбільш поширеним прикладом складу землі для діонеї, або венериної мухоловки, є субстрат в співвідношеннях:

  • Кислий верховий торф + перліт, 1:1 або 2:1;
  • Кварцовий пісок + перліт, 1:1 або 2:1.

При цьому не прагніть досягти наявності корисних мінералів або вручну удобрити землю для мухоловки або інших хижаків, так як це буде згубно для подібних рослин, які звикли існувати в збіднених кислих і вологих ґрунтах.

Наведені приклади субстрату для діонеї складають 50% необхідних умов для комфортного існування рослини, решта Ви забезпечите шляхом правильного режиму поливу і освітленості.

Ви можете самостійно збирати всі компоненти по одному, витрачаючи дорогоцінний час на їх пошуки і вираховування потрібного співвідношення всіх складових. Або, можете скористатися пропозицією нашого інтернет магазину і купити землю для хижих рослин в готових обсягах і пропорціях. У нас Ви знайдете землю для венериної мухоловки, для росички, цефалотуса і багатьох інших поширених хижих рослин. Крім того, на додаток до покупки можете придбати профілактичні та лікарські речовини, дренаж і горщики.

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):