102

Росичка капська альба / Drosera capensis alba

Новий товар

245,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 4.0 / 5) - 1 відгук(и)

Росичка альба - це хижа рослина, що живе в країнах Америки, в деяких регіонах Європи. Також можна зустріти в Австралії та Африці. Квітка росичка не особливо вибаглива до клімату, тому рости вона може практично в будь-якому регіоні.

Росичка капська як основний вид росичок і її основні особливості

Назву росичка, рослина заслужила своїм зовнішнім виглядом - на листку ростуть специфічні вусики, на яких присутні крапельки у вигляді роси. Ці крапельки в той же час є і особливістю даної рослини. Росичка використовує свої краплі як приманку і як зброю одночасно. Кожна крапля виробляється унікальними залозистими органами, які виникли в процесі еволюції даної рослини. Крапля має оригінальний склад, містить фермент, який приманює комах, а також має паралізуючу властивість. Після того, як приманка спрацювала, і комаха сідає на листок, жертва намагається вирватися і тим самим подає сигнал сусіднім волосках. Найближчі вусики задіюються з комахою і лист поступово згортається. Крім цього краплі діють як травний сік і комаха поступово розчиняється. Процес переробки комахи триває кілька днів. Після чого листок знову відкривається і готовий до заманювання нової жертви.

Росичка альба

Росичка в домашніх умовах

Росичка альба успішно існує і догляд за цією рослиною не вимагає підвищеної уваги. Слід дотримуватися кількох правил, щоб росичка довго жила.

Основні правила по догляду за хижою рослиною

  1. Перш за все, слід пам'ятати, що це рослина-хижак. Рослина харчується тільки комахами, годувати рослину будь-якої домашньою їжею загрожує загибеллю рослини. Можна дістати живу комаху і підсадити на листок. Далі рослина впорається сама.
  2. Грунт для зростання рослини повинен складатися з торфу і кварцової крихти. Такий субстрат обумовлений тим, що в природному своєму середовищі проживання рослина живе в болотах. Пропорції для змішування інгредієнтів приблизно однакові, один до одного. Перед пересадкою грунт необхідно зволожити, а пересаджувати рослину необхідно раз на рік. Процес пересадки необхідно робити навесні, коли активно починається процес росту росички.
  3. Так як росичка домашня вологолюбна рослина, то поливати її необхідно часто. Ідеальним варіантом буде застелити грунт мохом для утримання вологи. Поливати рослину в ідеалі необхідно дистильованою водою.
  4. Рослина світлолюбна, однак, не варто зловживати прямими сонячними променями. В середньому в день рослині необхідно близько 5 годин сонячного світла. Рекомендована температура існування даної рослини влітку коливається від +20 до +30 градусів, а взимку +12 - +15. Вологість повітря необхідно підтримувати на високому рівні, приблизно 70%. Нижче представлено фото росички в здоровому її вигляді.
  5. Якщо у росички посушливий вид - тоді, вона захворіла. Щоб повернути їй здоровий вигляд необхідно додати сонячного світла і перевірити вологість грунту.

Дотримуючись цих правил, росичка буде радувати гостей своїм виглядом і особливо своїм способом життя, своїм полюванням.

Росичка капська альба

Росичку купити сьогодні досить просто - необхідно просто зайти на наш сайт і зв'язатися з менеджером. Він Вас проконсультує і надасть повну інформацію щодо даної рослини, а також допоможе з вибором.

Розмір8,5 см
Види рослинРосичка
Висота≈10 см.
Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыВлажная

Супутні товари

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Нету капелек на росянке, а так все хорошо.

Росянку поставьте в поддон с водичкой и на подоконник, ей нужно время для того, что бы отойти от доставки.