117

Паросток венериної мухоловки. Діонеї / Dionaea muscipula

Новий товар

165,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 1.0 / 5) - 1 відгук(и)

Діонея, або венерина мухоловка - одна з найвідоміших комахоїдних рослин, що має характерну форму листя. Цибулинна рослина, що виростає в невеликий кущик з кількох аркушів-пасток, відмінно приживається в домашніх умовах і може рости в горщику до трьох років. Невибаглива Діонея рідко уражається шкідниками і практично єдиною загрозою може стати переохолодження і надмірний полив. У нашому інтернет магазині Ви можете подивитися фото венериної мухоловки та інших екзотичних рослин, а також замовити екземпляри дивовижних рослин для вирощування в домашніх умовах.

Батьківщина венериної мухоловки

На даний момент досить рідкісна в природі, але неймовірно популярна для розведення в домашніх умовах, хижа рослина вперше була помічена на Атлантичних берегах Північної Америки з характерними болотистими і бідними на азот ґрунтами. Вологий, з кислими грунтами і великою кількістю комах клімат спровокував появу комахоїдних рослин, серед яких ми відрізняємо квітку - венерина мухоловка.

Опис діонеї

Ніжна і романтична назва Діонеї абсолютно протилежна зовнішньому вигляду квітки. Невеликі розетки по 4-5 листків висотою до 25 см мають на своїх кінцях хижі на вигляд, але привабливі для комах пастки з тонкими і довгими зубчиками по краях. Внутрішня частина пастки у відкритому вигляді виробляє фермент та привертає здобич ароматом. Коли комаха потрапляє в квітку, вона ледь торкається внутрішніх волосків-тригерів, стимулювання яких провокує закриттю пастки. У період цвітіння Діонея випускає квітконіжку з маленьким білим цвітом. Рослина має світло-зелене забарвлення з ніжною рожевою оболонкою всередині пастки.

Діонея в домашніх умовах

Якщо у Вас є досвід догляду за хижими рослинами, то догляд за венериної мухоловкою в домашніх умовах не складе труднощів. Ідеальні умови для пересадки і догляду мають всього декілька пунктів:

  •          Грунт - суміш з перліту і кислого верхового торфу, попередньо зволожений;
  •         Кращий час для пересадки - весна, коли Діонея починає рости;
  •          Активне світло більше 5 годин на день;
  •          Періодична «зимівля» з пониженням температури до +5 градусів;
  •          Регулярне підтримання рівня води в піддоні;
  •          Виключити всілякі добрива, іноді лише підгодовувати рослину комахами.

У нашому магазині Ви можете купити венерину мухоловку і, користуючись нескладними підказками, успішно вирощувати її в домашніх умовах.

Розмір8,5 см
Види рослинВенерина мухоловка, Діонея
Висота≈5 см.
Потребность в солнцеВысокая
Влажность почвыВлажная

Супутні товари

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Купил в данном магазине два растения. Маленькое себе и большое на подарок. Маленькое почти сразу сдохло, большое у подруги сдохло недавно. Делали все, как описано на сайте. Ужасно недоволен. Выброшенные деньги на ветер.

Добрый день! Напишите нам на почту, когда Вы делали заказ и кто был получатель. Так же опишите как Вы ухаживали за растением. Мы попытаемся решить эту ситуацию, если такая есть. Shop@floret.com.ua