108

Сарраценія Фіона / Sarracenia Fiona

Новий товар

275,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)

Сарраценія Фіона (Sarracenia Fiona) - це оригінальна платонічна рослина, яка, незважаючи на деякі особливості по догляду за ним, успішно приживається в домашніх умовах. У природі існує приблизно 8 різних видів цієї рослини, всі вони відрізняються один від одного розміром, формою квітки, забарвленням. Якщо Вас зацікавила таємнича сарраценія, придбати її Ви можете на сайті нашого магазину. Ми пропонуємо Вам якісні рослини, які стануть прикрасою Вашого житла.

Звідки вона родом?

Батьківщиною квітки вважають Південну і Північну Америку, а також окремі частини Західної Європи, де для неї створені максимально комфортні умови. Виростає Сарраценія на болотах з кислим, пісочно-торф'яним грунтом, що не є насиченою поживними речовинами.

Зовнішній вигляд сарраценії

Рослина сарраценія привертає увагу витонченою і оригінальною формою листя, які більше схожі на глечики. Вони вузькі і витягнуті, діаметром близько 8 см, вгорі закриті своєрідною кришкою. Насичене зелене забарвлення листя з явно проступаючими на поверхню пурпуровими прожилками заворожує. Ви можете переконатися в цьому самі, розглянувши фото сарраценії, які представлені на нашому сайті.

Саррацения фиона

Мисливські функції

Сарраценія - комахоїдна рослина, тому спіралеподібна форма її листя з розширеним до верху розтрубом є відмінною пасткою для різних мошок. Усередині пасток виділяється нектар, який розташовується по краю кришки, а внутрішня стінка листа покрита липкою речовиною і жовтими волосками, які не дозволяють потрапившій всередину комасі вибратися назовні. У нижній частині глечика знаходиться травний фермент, який з легкістю допомагає рослині переварити жертву і отримати необхідну кількість речовини для своєї життєдіяльності.

саррацения купить

Догляд за Сарраценією

Щоб ця рослина прижилася у вас вдома, треба дотримуватися трьох простих правил:

  • Контроль освітлення - щодня квітка повинна отримувати порцію сонячного світла, не менше 6-8 годин. При нестачі освітлення, хижа рослина втрачає свою яскравість і зовнішню привабливість.
  • Достатній полив - рослина дуже любить вологу, тому вимагає достатнього зволоження. Поливати потрібно через піддон, а не зверху. Вода повинна бути дистильованою або очищеною за допомогою іонізації. Рідко можна використовувати дощову або талу воду.
  • Організація сплячки рослини в зимовий період - її проводять в декілька етапів, поступово знижуючи температуру клімату до 5-7 градусів в приміщенні і зменшуючи кількість часу, що квітка проводить на світлі. Якщо все зробити правильно, рослина впаде в природний сон.

саррацения фото

Якщо Ви хочете, щоб у Вашому будинку з'явилася сарраценія купити її Ви можете прямо зараз, подзвонивши за вказаними номерами телефону.

Розмір8,5 см
Види рослинСарраценія
Висота≈20 см.
Потребность в солнцеВысокая
Влажность почвыВлажная

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Красота! Спасибо за растение.

Спасибо Вам, что выбрали нас.