103

Непентес алата / Nepenthes Alata

Новий товар

325,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 5.0 / 5) - 2 відгук(и)

Непентес Alata - це можливо найкрасивіша з екзотичних рослин, яка привернула своєю неповторною красою багатьох поціновувачів екзотики.

Головна особливість цієї рослини в тому, що вона хижа і комахоїдна. У звичному своєму місці проживання, вона виростає на бідних на поживні елементи грунтах, що в результаті еволюції призвело до необхідності отримувати поживні речовини з комах. Комах ж в регіонах існування рослини предостатньо. Квітка містить специфічні листя у вигляді глечиків. Всередину глечика, куди скупчується дощова вода, рослина виділяє особливий нектар, який приманює комах. Будова глечика дозволяє комасі потрапити всередину, а ось назад вибратись досить проблематично.

Непентес алата хищное растение

Непентес дивує красою своїх кувшинчиків, які звисають вниз. Різноманітна колірна гамма має безліч відтінків. Рослина є у вільному продажу і непентес купити можна на нашому сайті по самим приємним цінами. Наш сайт спеціалізується на рослинах-хижаках, і тому ми завжди зможемо якісно проконсультувати і порекомендувати Вам хижу-рослину.

Непентес алата один з 80 видів непентеса, відомих людству. Зазвичай, ця квітка росте в деяких регіонах Південно-Східної Азії, Африки і Австралії. Існують як невеликі кустообразні рослини, так і великі ліани. Непентес Алата існує в жарких рівнинних регіонах, з високим вмістом вологи в повітрі.

Непентес алата купить

Непентес алата в домашніх умовах

У домашніх умовах їх вирощують досить часто, але при цьому потрібно дотримуватися правил по догляду за цими рослинами.

По догляду, непентеси схожі на орхідеї. Кліматичні умови зростання у цих рослин приблизно однакові. Основною умовою є підтримання високого рівня вологості грунту. Поливати рослину слід дистильованою водою.

Догляд за непентесом та особливості його вирощування

  1. Як і всі хижі рослини, непентес потрібно поливати дистильованою водою. Поливати слід рослину зверху, щоб вода пройшла в самий низ до кореня. Але не слід зловживати поливом, щоб коріння не загнивали. Все повинно бути в міру.
  2. Вологість повітря, рекомендована для такої хижої рослини як непентес, повинна бути в межах від 50% до 70%. Найприйнятніша температура для вирощування Непентеса Алата повинна бути в межах від +15 до + 40˚С.

Непентес алата растение

Непентес купити в Україні можна на сьогоднішній день в спеціалізованих магазинах і по інтернету. У нас завжди в наявності тільки якісні і живі рослини. Доставка кур'єрською службою в будь-яку точку України.

Розмір8,5 см
Види рослинНепентес
Висота≈10 см.
Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыУмеренно влажная

Супутні товари

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Пожалуйста исправьте название растения. N. alata - это природный вид, эндемик высокогорья Кинабалу Борнео, супергорец. У Вас в продаже крест, т.е. гибрид и люди об этом должны знать обязательно. Правильно: Nepenthes ventrata-(N.alata x N. ventricosa)
Підсумок:
 -  
Хорошо упаковали. Спасибо за хорошее растение.

Спасибо Вам за положительный отзыв!