115

Сарраценія пурпурна веноза / Sarracenia purpurea venosa

Новий товар

275,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)

Сарраценія пурпурна веноза - це дивовижна комахоїдна рослина, яка своїм химерним зовнішнім виглядом привертає не тільки здобич, а й захоплені погляди людей. Ви можете купити Сарраценію певного виду в нашому інтернет магазині, і своїми очима спостерігати за розвитком одного з найдивовижніших створінь природи.

Сарраценія пурпурна в природному середовищі

Як і більшість хижих рослин, сарраценія міцно вкоренилася в збідненому торф'яно-болотистому ґрунті, що переважає на Атлантичних узбережжях Північно-Американського материка. З моменту відкриття рослина широко поширилась для розведення в штучному середовищі, а також показала себе дивно життєздатним в болотах Ірландії.

Саррацения пурпурная веноза фото

Розведення сарраценії

Одне з найбільших комахоїдних рослин дуже легко визначити на тлі інших видів: сарраценія пурпурна являє собою товсті трубчасті листя з овальним розширенням на кінці, і може досягати в довжину 40 сантиметрів від кореневища.

У домашньому середовищі досить легко створити для сарраценії відповідні умови: Ви можете висадити її біля водойми, або в резервуарі з класичним складом грунту для рослин-хижаків: суміш торфу, перліту і будівельного піску. Рослина не вимагає дотримання особливих умов поливу і освітлення, і відмінно підгодовується комахами, залучаючи їх своїм ароматом.

Фото саррацения пурпурная веноза

Зателефонувавши за вказаними телефонами, Ви можете швидко і вигідно купити Сарраценія пурпурову Веноза для домашнього розведення.

Розмір8,5 см
Види рослинСарраценія
Висота≈20 см.
Потребность в солнцеВысокая
Влажность почвыВлажная

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Доброго дня! Отримав своє замовлення рослину саррацению пурпурну, дуже гарну на вигляд! Хотів би щиро подякувати вам за додаткову знижку, а також за подарунок "Жирянку".Вже не перше замовлення роблю в цьому магазині ,якісні рослини, приємний сервіс обслуговування.Особлива вам подяка від дітей, які зараз доглядають і спостерігають за рослинами! Буду надалі створювати покупки вашому магазині! Всім р

Нашій команді дуже приємно за такі відгуки, гарно дякуємо, звертайтеся раді будемо допомогти.