105

Непентес хукеріна / Nepenthes hookeriana

Новий товар

325,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 5.0 / 5) - 3 відгук(и)

Непентес Hookeriana - це дуже красива і незвичайна рослина, полюбилась багатьом шанувальникам екзотики, але слід пам'ятати, що це хижак.

Батьківщиною цієї рослини є тропіки, і особливо вологі регіони. Найбільше зустрічаються в Австралії та Новій Гвінеї, а також на Мадагаскарі і Філіппінах.

Непентес купити можна на нашому сайті по самим приємним цінам.

Непентеса існує кілька разновідностей. Кожний вид характеризується своїм способом існування і має своє забарвлення.

Непентес Хукеріна дивує красою своїх кувшинчиків, які звисають вниз. Вони мають так само свою форму і певне забарвлення. 

непентес хукерина растения

Непентес в домашніх умовах

Їх розводять досить-таки часто, але при цьому потрібно дотримуватися простих правил по догляду за цими рослинами.

Квітка виглядає дуже незвично, для цінителів незвичайної краси необхідно знати кілька правил як потрібно доглядати за ними. Так, дотримуючись їх, можна виростити екзотичний шедевр у себе вдома.

Процес лову комах непентесом

Пасткою для упіймання комах служить сам глечик. Він виділяє нектар з пігментом, який приваблює комах. Коли жертва потрапляє в глечик, то назад їй вибратися досить проблематично. Внутрішня сторона кувшинчика покрита спеціальними волосками, які спрямовані вниз. Ці волоски не дають комасі вибратися назовні. Коли жертва нерухома, починає виділятися травний сік. Процес перетравлення комахи триває більше тижня. Таким витонченим способом рослина підтримує життєву силу.

непентес хукерина купить

Освітлення і місце розташування в кімнаті

Практично всі екзотичні рослини дуже вимогливі до якості сонячного світла. Непентес Hookeriana не любить прямих сонячних променів. Саме тому рекомендується розташувати його на західній або східній стороні. Якщо ж такої можливості немає, то необхідно прибирати рослину в тінь, коли сонце в зеніті. Також потрібно регулярно провітрювати кімнату, щоб свіже повітря надходило до рослини.

Вологість навколишнього середовища і температурні умови для хижих рослин

Так як рослина росте в тропічних умовах, то атмосфера для рослини в приміщенні теж повинна бути відповідною. Протягом року температура навколишнього середовища повинна змінюватись. Комфортна температура для вирощування непентеса повинна бути в межах від +14 до +35 ˚С.

Підбір грунту для непентеса

Так як рослина екзотична і в природному існуванні мешкає в особливо вологих місцях, то і грунт повинен бути особливим. Фахівці рекомендують використовувати субстрат з соснової кори і болотного торфу. Співвідношення інгредієнтів приблизно однакове.

Процес поливу

Як і всі хижі рослини, непентес потрібно поливати дистильованою водою. Поливати можна рослину зверху, щоб вода пройшла в самий низ до кореня. Надмірний полив може нашкодити рослині, не варто заливати її водою. Грунт необхідно постійно підтримувати у вологому стані.

Хукерина

Непентес купити Україна можна сьогодні як в спеціалізованих магазинах, так і по інтернету. Наш сайт спеціалізується на багатьох рослинах, зокрема на хижих рослинах, і тому ми завжди зможемо якісно проконсультувати і допомогти Вам з вибором.

Розмір8,5 см
Види рослинНепентес
Висота≈10 см.
Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыУмеренно влажная

Супутні товари

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Дуже хороший интернет-магазин! Отримав непентос, дуже гарний, якісно був запакований!Рослина здорова, і дуже має хорший вигляд. Щиро дякую за рослини та за подарунок насіння мухоловки! Буду і надалі створювати покупку в цьому магазині:). Всім рекомендую :)
Підсумок:
 -  
Дуже хороший интернет-магазин! Отримав свої непентоси, дуже гарні! Щиро дякую за рослини та за подарунок насіння мухоловки! Буду і надалі створювати покупку в цьому магазині:)

Доброго дня, дякуюємо Вам за відгук, будуть запитання обов`язково звертайтесь, будемо раді допомогти.

Підсумок:
 -  
Все отлично! Спасибо за хорошее растение.

Спасибо Вам за отзыв!