107

Верховий кислий торф

Новий товар

25,00 грн.

25,00 грн. за 1л.

Відгуки від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)

Об'єм - 1л.
__________
Кислий торф
 - це органічна речовина, утворена природним шляхом при розкладанні рослин в болотах, яке відбувається при високій вологості і відсутності доступу до кисню. Вивчення цієї речовини привели до корисних відкриттів. Як виявилося, торф містить велику кількість корисних для грунту мінералів і добрив: волокна від перегнилих рослин, гумінові кислоти, калій, кальцій, азот, залізо, фосфор, магній і безліч інших елементів, здатних підвищити якість грунту.

Корисні властивості торфу дають можливість застосовувати його в вирощуванні садових культур і домашніх рослин, змішуючи його з добривами для введення в грунт. Надмірна кислотність торфу або його перенасичення мінералами може привести до загибелі рослин, тому спочатку необхідно визначити, використовувати торф кислий верховий або низинний.

Відмінності двох видів полягають в їх походженні: низинний торф підживлюється від грунтових вод і видобувається з низинних верств боліт, а верховий - насичується атмосферними опадами. Перший - більш універсальний і поширений в садовій сфері, його кислотність практично нейтральна, а мінеральна насиченість якісно удобрює грунт для садових культур. Торф кислий верховий також відомий як сфагновий, так як в його складі міститься значна кількість моху. Цей тип торфу відрізняється високою кислотністю і відмінно підходить для формування ґрунту в теплицях:

  • Для вирощування рослин, яким сприятливе кисле грунтове середовище;
  • Для підтримки кореневої системи рослин;
  • Для пом'якшення води;
  • Для забезпечення бактерицидних властивостей;
  • Для підвищення врожайності брусниці, лохини та журавлини.

У нашому магазині Ви можете купити торф верховий кислий в необхідній кількості. Ми забезпечуємо якісний продукт і стабільну ціну на торф верховий.

Супутні товари

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):