Насіння хижих рослин  Товарів: 7.

Показано 1 - 7 из 7 товарів
Показано 1 - 7 из 7 товарів
Насіння хижих рослин

Хижі рослини мають неймовірну популярність в розведенні в штучному середовищі. Рахуючись одними з найдавніших рослин на планеті, вони довгі століття невпинно залучали зацікавлену увагу ботаніків, естествознатель і навіть ентомологів. Володіючи дивовижною зовнішністю, спеціальним нектаром для комах, цвітінням неземної краси і вражаючими здібностя...

Хижі рослини мають неймовірну популярність в розведенні в штучному середовищі. Рахуючись одними з найдавніших рослин на планеті, вони довгі століття невпинно залучали зацікавлену увагу ботаніків, естествознатель і навіть ентомологів. Володіючи дивовижною зовнішністю, спеціальним нектаром для комах, цвітінням неземної краси і вражаючими здібностями до життя в неродючих і бідних грунтах, комахоїдні рослини надзвичайно цінні як для природи, так і для кожної колекції любителя. Сьогодні у Вас є можливість купити насіння хижих рослин в нашому інтернет магазині: ми пропонуємо якісне насіння і дорослі рослини, щоб Ви могли відтворити в домашніх умовах фрагменти дикої природи.

Особливості хижих рослин

Прикрашаючи свій сад, кімнату або ділянку біля будинку приголомшливими екземплярами дикої флори, Ви можете розводити комахоїдні рослини, позбавивши себе тим самим від настирливих мух, комарів і інших комах, які, в свою чергу, стануть хорошим підживленням для Ваших хижих насаджень.

У нашому асортименті Ви можете зустріти від найпопулярніших до більш рідкісних видів комахоїдних квітів, серед яких відомі діонея, сарраценія, жирянка, цефалотус та інші.

Проростити насіння хижих рослин - це найкращий спосіб виростити красивого і здорового хижака в домашніх умовах, простимулювавши його пристосування до нових умов. Як правило, більшість м'ясоїдних рослин невибагливі в догляді, що вимагають лише сформувати для них умови, наближені до природних:

  •          Найчастіше вони виростають в бідних кислих болотистих ґрунтах, тому вимагають особливий мікс грунту в правильних пропорціях;
  •          Деякі рослини реагують на підвищення температури і вимагають стежити за рівнем вологості;
  •         Окремі види відчувають зміну сезонів і вимагають «зимівлі» з пониженням температури;
  •         Підтримка вологості грунту;
  •         Контроль за потрапляння рослини на світло, деякі екземпляри віддають перевагу більш притіненним місцям;
  •         Всі рослини без винятку харчуються комахами і не вимагають штучної підгодівлі.

Купуючи насіння хижих рослин в Україні, зверніть увагу на те, що не всі з них спокушають здобич красивим зовнішнім виглядом, деякі використовують свої способи - липкі листя або свій нектар.

Наш інтернет магазин пропонує купити безліч видів хижих комахоїдних рослин в насінні, в паростках, і в дорослому вигляді для розведення в домашніх умовах.

Ще

Інформація

Категорія : Насіння хижих рослин

4.6 / 5

Грунтуючись на 8 відгуку (ів)

Популярні товари