Види оплати

Наш інтернет-магазин пропонує зрозумілі і доступні способи оплати. Кожен покупець самостійно вибирає один з них, в залежності від власних можливостей. Слід більш детально розповісти про кожен спосіб, щоб дати відповіді на можливі запитання.

 • Оплата на карту

  Це стандартний спосіб оплати, який використовують 100% інтернет магазинів. Ми в цьому питанні - не виняток. При розмові з менеджером потрібно вказати, що Ви віддаєте перевагу оплатити вартість товару на карту. Потім він надсилає на пошту, або смс номер карти, куди варто перевести гроші. Зробити це можна кількома способами. Якщо Ви користуєтеся онлайн-банкінгом, то оплата переводитися всього за кілька хвилин з комп'ютера або мобільного пристрою. Можна також під'їхати до найближчого терміналу банку для оплати на карту.
  Розмір комісії за операції залежить від банку. Як правило, він становить від 0,5% до 1%.

 • Оплата за рахунком

  Якщо Ви є юридичною особою і Вам потрібно, щоб всі операції були підзвітними, можна перевести гроші на наш офіційний рахунок. Процедура ця також досить проста і швидка. Можна скористатися онлайн-банкінгом через комп'ютер або сучасний планшет. Іншими, варіантами, є оплата через банківський термінал або касу.
  У будь-якому випадку з клієнта знімається комісія як правило, 1%.

 • Накладений платіж

  Якщо Ви не впевнені в тому, що товар Вам підходить, слід скористатися послугою накладеного платежу від служби доставки. Вона передбачає оплату вартості товару на пошті після його ретельної перевірки. Коли посилка приходить в обране Вами відділення, на телефон надходить відповідне повідомлення. Необхідно протягом декількох днів прийти на пошту з власним паспортом та грошима для оплати. Або ж Ви маєте можливість замовити доставку товару кур'єром по будь-якій адресі. Але за накладений платіж потрібно доплатити 20 грн. і 2% від суми зворотного переказу. Ми відкриті для нових пропозицій! Тому, якщо Ви можете перевести оплату іншим способом, зв'яжіться з нами, і ми разом знайдемо рішення проблеми.