Кімнатні рослини  Товарів: 70.

на сторінці
Показано 1 - 12 из 70 товарів
Показано 1 - 12 из 70 товарів
Кімнатні рослини

Практично в будь-якій квартирі або в офісі присутні кімнатні рослини. Вони виконують декоративну роль, вписуються в будь-який інтер'єр і сприятливо впливають на чистоту повітря в приміщенні. Однак всі кімнатні рослини потребують догляду і цей догляд унікальний для кожної рослини.

Зовнішні умови, такі як температура повітря, його вологість або су...

Практично в будь-якій квартирі або в офісі присутні кімнатні рослини. Вони виконують декоративну роль, вписуються в будь-який інтер'єр і сприятливо впливають на чистоту повітря в приміщенні. Однак всі кімнатні рослини потребують догляду і цей догляд унікальний для кожної рослини.

Зовнішні умови, такі як температура повітря, його вологість або сухість, прямі попадання сонячного світла є ключовими факторами в розвитку рослини. Взимку, як правило, існує брак сонячного світла, температура повітря нижче комфортної і в такий час рослини уповільнюють свій розвиток, тоді як влітку процес зростання активізується. Найкомфортнішим для кімнатних рослин періодом є літо. Саме влітку, коли дні довгі, рослини отримують достатню дозу сонячного ультрафіолету, температура повітря тепла, а в поєднанні з високим рівнем вологості рослина зміцнює своє коріння і пагони, що в результаті сприяє утворенню бутонів і квітів.

При активному зростанні рослини необхідно більше води і інших поживних речовин і тому змінюється стиль догляду за кімнатними рослинами. Освітлення, полив і температура навколишнього середовища - основні фактори росту рослин, однак не варто нехтувати і такими видами догляду як підгодівля і добриво - вони ефективні, проте індивідуальні для кожної рослини.

Як відомо освітлення одне з ключових чинників зростання, проте надмірний вплив сонячного світла також може нашкодити рослині. Деякі рослини полюбляють півтінь або непрямі розсіяні сонячні промені. Найбільш сприятливий рівень ультрафіолету рослини можуть отримати в ранковий або вечірній час доби, а значить, по можливості необхідно розмістити їх біля західного або східного вікна. Горщик також потрібно вибирати уважно: занадто маленький горщик може дуже швидко передати тепло землі і перегріти її, що висушить грунт і зашкодить коріння, листя пожовтіють і підсохнуть. Краще віддати переваги більш світлим тонам для горщика, так як вони притягують менше світла. Що стосується матеріалу, то натуральні глиняні горщики однозначно краще, ніж пластикові. Якщо ж горщик перегрівається, то можна спорудити захисний екран з картону або деревини.

Найбільш сприятливий діапазон температури для активного зростання кімнатних рослин коливається від +18 до +24 градусів. Коли температура піднімається вище, то зростання сповільнюється, листя швидше втрачають життєво необхідну вологу, і вони пересихають і в'януть. Регулярне провітрювання приміщення в жарку пору допоможе поліпшити становище. Також необхідно стежити за висиханням ґрунту та поливати в міру його осушення, листя потрібно обприскувати, підвищувати навколишню вологість повітря. Фахівці рекомендують в особливо посушливих місцях встановлювати зволожувач повітря.

Неправильний полив рослин - це поширена помилка, через яку часто страждають кімнатні рослини. Поливати необхідно невеликими порціями протягом декількох хвилин. Такий спосіб поливання допомагає рівномірно зволожити грунт. Якщо вода через дренажну систему на днище горщика просочитися в піддон, то поливати більше не потрібно - грунт повністю зволожений. Залишки води в піддоні необхідно злити через годину, щоб грунт НЕ сирів. Вологолюбні види рослин необхідно зволожувати шляхом занурення на деякий час в ємність з водою.

Існують рослини, які за два-три місяці зростання перетворюються з маленького паростка в величезний кущ. Такі види рослин вимагають регулярного підживлення у вигляді спеціальних добрив. Удобрювати рослини необхідно не частіше ніж раз в 10 днів, 2-3 рекомендується рази на місяць. Тип добрива, органічне або мінеральне, необхідно підбирати під кожну рослину індивідуально. Як правило, використовуються обидва види добрив, по черзі.


Ще

Кімнатні рослини

Інформація

Категорія : Кімнатні рослини

4.6 / 5

Грунтуючись на 68 відгуку (ів)

Популярні товари