Лаймове дерево / Citrus lime

Новий товар

530,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)
Лайм - це кущ або не дуже високе гіллясте дерево. Його крона пишна з великою кількістю гілок, вкритих колючками. Листочки поліровані овальної форми з темно-зеленим кольором. Дрібні квіти білого кольору досягають 2 сантиметрів в діаметрі. М'якоть овального плода - ароматна з кислинкою і невеликою кількістю насіння. Плодоношення відбувається цілий рік.

Найпоширеніші сорти лаймового дерева

  • Мексиканский.
  • Персидский.
  • Каффский.
  • Гібрид лимон лайм та інші види дерева лайма в горщиках ви можете подивитися на фото нашого інтернет-магазину.

Як виростити дерево лайма самостійно?

Лайм можна вирощувати вдома як кімнатну рослину. Воно має привабливе листя, приносить урожай цілий рік, виростає до 2,5 метрів.

Розмноження відбуватися череночним, прищеплювальним або насіннєвим способом. Найпростіше, вибрати і купити дерево лайма в горщику. Для його повноцінного росту і розвитку необхідно створити повноцінні умови.

Для череночного розмноження потрібна гілочка довжиною до 15 см. З 4-5 бруньками. Її обрізають і висаджують у вологий пісок, укривши пакетом, забезпечивши достатнє зволоження і провітрювання. Через місяць вкорінені гілки пересаджують в горщик.

Для вирощування дерева лайма в домашніх умовах з кісточки, його необхідно вимити, висушити і висадити в суміш універсального грунту і піску, укривши пакетом для створення тепличних умов. Періодично потрібно проводити провітрювання і зрошення. З насінини може з'явитися відразу кілька паростків, з яких слід відібрати найсильніші і висадити у вологий грунт з хорошим дренажем.

Як доглядати за деревом лайма в домашніх умовах

  • Необхідний хороше, розсіяне світло. Відмінно підійдуть підвіконня, що виходять вікнами на схід і захід.
  • У теплий період року (весна, літо) має бути забезпечено температурний режим в межах до 35 градусів, а восени знизити його до 10-15. Це буде запорукою доброї зав'язі.
  • У будь-який час року, особливо влітку, треба підтримувати підвищену вологість за допомогою обприскування, зволожувача або посуду з водою.
  • У період активного росту дерева лайма, догляд додатково вимагає проведення підживлення за допомогою добрив для цитрусових, які рекомендовано чергувати з комплексними мінеральними розчинами.
  • Полив слід проводити при висиханні верхнього шару грунту дистильованою (м'якої) водою.
  • Молоде дерево лайма у будинку треба пересаджувати щорічно.

Кращі сорти дерева лайма ви можете придбати в нашому інтернет-магазині за доступною ціною.

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Спасибо, деревце Лайма соответствует описанию и фотографиям.