Лимонне дерево / Citrus limon

Новий товар

540,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)

Лимонне дерево відноситься до теплолюбних рослин, які вважають за краще вологий клімат. У теплі воно росте круглий рік, зберігаючи листя зеленими, і досягає 3-8 м. у висоту. Невимогливість рослини дозволяє вирощувати її в будинку. При гарному догляді воно буде приносити плоди круглий рік і виросте до середніх або великих розмірів. Оптимальна температура в приміщенні для вирощування лимона + 18, + 27 градусів і вологість не менше 60%.

Особливості кімнатних лимонів

В основному квітка дерева лимона білого кольору, у деяких видів зустрічається червонувато-бузкового відтінку. З деяких сортів можна збирати урожай до 4 разів на рік. Плоди відрізняються за смаковими якостями, розмірами і частотою дозрівання.

Розмноження лимонного дерева відбувається 2-ма способами: насіневим і череночним, у кожного з яких свої плюси і мінуси.

Розмноження з насіння

  • Всі плоди лимона містять насіння, а значить, матеріал для посадки легко дістати.
  • Дерево, вирощене з насіння, буде набагато сильніше. Воно швидше виростає, краще освоїться, стійкіше до захворювань, має красиву і густу крону.
  • Вирощений лимон в домашніх умовах з насіння почне плодоносити в 8-10 років.

Посадка лимонного дерева

Для розмноження таким способом необхідно відбирати стиглі плоди однотонного кольору. Насіння треба брати сформоване, правильної форми. Краще сіяти відразу кілька з різних плодів в один довгий горщик. Грунт для посадки потрібно брати змішаний: торф і квіткову землю. Необхідно використовувати хороший дренаж. Приблизно через пару тижнів з'являться паростки, з яких треба буде відібрати найбільш сильний і пересадити його окремо.

Черенкове розмноження кімнатного лимона

Нове дерево буде 100% копією свого батька з усіма ідентичними біологічними властивостями. Плоди почнуть з'являтися через 4-5 років. Все що для цього потрібно десь купити черенок лимонного дерева. Для розмноження необхідна гілочка висотою 10 см і товщиною до 5 мм.
Перед висадкою необхідно потримати черенок у воді 2-3 дні. Грунт для декоративного лимона треба робити з суміші перегною, піску і квіткової землі. Необхідно щоденне обприскування водою. Через 30-45 днів після остаточного вкорінення, його можна пересадити в горщик. А якщо ви хочете відразу отримати готову рослину, то можете купити дерево лимона в нашому інтернет-магазині.

Догляд за декоративним лимоном

Для вирощування лимона краще вибрати добре освітлену, сонячну кімнату. Щорічно потрібно пересаджувати лимон в новий горщик більшого обсягу і досипати грунт. Щотижня дерево треба обприскувати водою з розпилювача і регулярно підгодовувати. Для формування красивої крони, верхні листочки треба обскубувати. При цвітінні дерево треба запилювати, використовуючи кисточку або ватну паличку.

Купивши кімнатне декоративне дерево лимон на нашому сайті, ви принесете в свій будинок шматочок сонця і теплих субтропіків

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):