150

Соланум перцевидний / Solanum capsicastrum

Новий товар

190,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)

Паслін або Соланум - це барвиста, помітна рослина з невеликими помаранчевими плодами. Доглядати за ним в будинку просто, але є деякі нюанси. Рослина Соланум вимоглива до освітленості, в іншому без труднощів. Захворювання і паразити в основному обходять стороною кімнатну квітку Соланум, але це не означає, що він не вимагає турботи і догляду.
Плоди соланіума отруйні, тому якщо у вас є діти, тоді швидше за все варто відмовитися від його розведення.

Як доглядати за соланумом в будинку

Він любить добре освітлений простір. Освітлення необхідно створити інтенсивне, розсіяне, без прямих сонячних променів. Ідеальним місцем для Солануму декоративного будуть західні і східні кімнати. У приміщеннях з вікнами, що виходять на південь, слід робити тінь в другій половині дня. Соланум не рекомендовано ставити з північної сторони будинку, так як там він не зможе отримати достатньо світла.

Догляд за соланумом в горщику

Влітку можна виносити його на вулицю, щоб покращити врожайність і зовнішній вигляд Солануму домашнього. У зимовий період йому потрібно забезпечити додаткову освітленість, інакше листя і плодів стане менше. Краща врожайність досягається в приміщеннях з температурним режимом вище +18 градусів і з повною відсутністю протягів.

Солануму потрібен додатковий догляд у вигляді рясного зрошення з квітня по вересень, а з жовтня по лютий - штучно створити період спокою.

Вологість і підгодівля

Врожайність дерева Соланум безпосередньо залежить від вологості, яку треба підтримувати на рівні 65%. Листя слід зрошувати щодня. З травня слід почати додавати в якості підгодівлі рідкі добрива, застосовуючи їх раз на два тижні.

Основним описом Солануму - є прекрасний зовнішній вигляд і вимогливий догляд, який абсолютно того вартий. Вибрати Соланум ви можете в нашому інтернет-магазині.

Розведення солануму кімнатного

Розводять його насіневим і череночним способами, а урожай з'являється вже в молодому віці.

Квітка Соланум досить вибаглива у догляді, проте хороші результати можна отримати, якщо створити певні умови:

  • Створити сприятливу температуру і освітлення в приміщенні.
  • Вчасно поливати.
  • Провітрювати і підгодовувати соланум в вазоні.
  • Обрізати і вчасно пересаджувати.
  • Створити достатнє зволоження.

При выполнении этих условий выращивание соланума даст свои положительные результаты.

Цветение соланума происходит весной. Цветок маленький белого или голубого цвета. После отцветания сразу происходит формирование плодов.

Фото соланума вы можете увидеть на нашем сайте и здесь же совершить выгодную покупку.

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):