120

Венерина мухоловка дракула. Діонея / Dionaea muscipula dracula

Новий товар

320,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)

Венерина мухоловка дракула (Dionaea muscipula dracula) - це одна з різновидів хижої рослини венерина мухоловка, що росте в помірних широтах. Ця квітка цікава тим, що вона харчується комахами, а особливо любить поласувати мухами. Вона виділяє приємний запах, занадто тонкий, щоб нюх людини зміг його вловити. Відноситься до хижих рослин з роду Діонея.

Венерина мухоловка дракула

Особливості венериної мухоловки

Відноситься до комахоїдних рослин. Для людини та домашніх улюбленців його пастки повністю безпечні, але влітку вони стають справжньою загрозою для настирливих мух і комарів. Венерина мухоловка здатна до цвітіння - квіти розташовуються на довгих стеблах, які запобігають зникненню запилювачів.

Зовнішній вигляд діонеї дракули

Купити венерину мухоловку дракула варто і через її витончений зовнішній вигляд. Довге, тонке стебло утримує крихку і вишукану квітку. При цьому вона оточена двобарвними листями-пастками, ззовні яскраво-зеленими, а всередині насичено-багряного кольору. Відрізняться ця мухоловка від інших, видом своїх голочок на кінцях пастки.

дионея дракула

Догляд за венериною мухоловкою

В Україні венерина мухоловка прекрасно приживається - так як вона морозостійка, їй не потрібен особливий режим температур. Її варто поливати дистильованою водою, а про добрива влітку квітка може подбати і сама. Взимку ж рослина не потребує підживлення.

Купити венерину мухоловку можна в нашому інтернет-магазині, за доступною ціною.

Розмір8,5 см
Види рослинВенерина мухоловка, Діонея
Висота≈5 см.
Потребность в солнцеВысокая
Влажность почвыВлажная

Супутні товари

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Растение приехало очень хорошо упаковано, в идеальном виде можно сказать. Очень необычная штука, друзья обзавидовались. Это конечно не истребитель насекомых, но довольно занимательный предмет интерьера. Спасибо менеджеру с приятным голосом за подробную консультацию!

Спасибо Вам за отзыв, обращайтесь.