119

Венерина мухоловка тритон. Діонея / Dionaea muscipula triton

Новий товар

320,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)

Венерина мухоловка тритон - це хижа екзотична рослина, яка прямо зараз може стати частиною вашої домашньої оранжереї. Вона харчується літаючими комахами, приманюючи їх своїм солодким, але непомітним для людини, ароматом.

Завдяки такому типу харчування, венерина мухоловка, як і інші хижі рослини, не потребує додаткового добрива. Придбати цю незвичайну квіткау можна на нашому сайті. Ми гарантуємо якість всіх реалізованих рослин в своєму асортименті, так як утримуємо їх у належних умовах.

Дионея тритон

Історія назви венерина мухоловка

Завдяки своєму вишуканому зовнішньому вигляду, рослина отримала назву «Венерина мухоловка». Саме ця римська богиня була покровителькою любові і рослин, що і було вирішено передати в даній квітці. А Венерина мухоловка тритон отримала своє ім'я, завдяки збільшеному розміру і кількості пасток. Їх розмір досягає приблизно 5 см.

Венерина мухоловка тритон

Зовнішній вигляд венериної мухоловки

Зовні ця рослина виглядає досить екзотично. Її листи досягають 5 сентиментів. Ці частини квітки служать для мухоловки основним джерелом живлення, тому вони схожі на щелепу хижих піраній, з гострими зубчиками. Їх зовнішня сторона зеленого відтінку, а внутрішня може бути від блідо-рожевого до яскраво-червоною. Квітки ростуть на довгих стеблах, за рахунок яких запилювачі рослини не гинуть.

Венерина мухоловка дионея тритон

Догляд за венериною мухоловкою в домашніх умовах

Купити венерину мухоловку варто і тому, що вона досить невибаглива в догляді. Поливати її потрібно дистильованою водою, яка продається практично в кожній аптеці. Не потрібні додаткові добрива. Взимку рослину взагалі не потрібно годовувати.

Розмір8,5 см
Види рослинВенерина мухоловка, Діонея
Висота≈5 см.
Потребность в солнцеВысокая
Влажность почвыВлажная

Супутні товари

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):