118

Насіння венериної мухоловки, діонеї

Новий товар

65,00 грн.

50,00 грн. за 5 семян

Відгуки від наших клієнтів
( 4.5 / 5) - 6 відгук(и)

35Виростити венерину мухоловку з насіння в домашніх умовах - це гідне випробування для кожного садівника, в нагороду за яке Ви отримаєте дивовижну рослина з чарівною назвою діонея. Відома всьому світу мухоловка - це одна з тих рослин, про які не варто судити по першому погляду: лякають загрозливими виступаючими зубчиками, але насправді не страшніше звичайної черепашки, що Ви знаходите на березі моря, і рослині зубчики потрібні для того, щоб підтримувати життя.

Ми пропонуємо купити одну з найдивовижніших комахоїдних рослин в нашому інтернет-магазині: паростки, дорослі рослини, насіння, а також надамо кілька корисних порад про те, як вирощувати насіння венериної мухоловки в будинку.

Насіння венериної мухоловки і що з ними робити

Якщо Ви не досвідчений садівник, і цей експеримент з хижою рослиною у Вас вперше, будьте гранично уважні, і тоді результат цієї трудомісткої роботи вже зовсім скоро дасть свої результати. Перед тим, як вирощувати насіння венериної мухоловки, необхідно вивчити кілька особливостей цього процесу.

Перше, що необхідно зробити відразу, як у Вас з'явилися насіння венерині мухоловки - це підготувати їх. Ви ставите їх в грунт, обгорнутий вологою серветкою, і відправляєте в холодильник на 1-2 місяці, при цьому постійно підтримуєте вологість серветки.

Наступний етап - посадка в грунт певного складу: одна частина перліту, і частина верхового торфу. Насіння поміщають на поверхню і злегка присипають грунтом зверху. Накривши марлею, рослину забирають в тепле і світле місце приблизно на 1-2 місяці, регулярно зволожуючи грунт дистильованою водою через піддон.

Після проростання кілька паростків пересаджують в окремий невеликий горщик, до 12 см заввишки і 7,5 см в діаметрі. При пересадці будьте гранично уважні з крихкими корінням рослини.

У нашому магазині Ви можете швидко і легко купити насіння венериної мухоловки, зателефонувавши за вказаними телефонами.

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Заказав насіння мухоловки 10(шт.) 09.05.2022 . Зі мною ніхто не зв’язався.На сообщения ніхто не відповідає і на дзвінки. Тому напевно закажу з іншого сайту.
Підсумок:
 -  
Простите а не могли бы вы сказать надо каждое семя заказывать поштучно или если заказать 1 то прейдёт несколько?
Підсумок:
 -  
Спасибо огромное. Доставка быстрая, продавец общительный. После восхода семян добавлю коментарии. Деньги за доставку вернули, честно не ожидал, но приятно. Спасибо

Дмитрий, добрый день. С Вами свяжется наш менеджер, что бы получить данные карты на которую можно будет вернуть деньги за доставку. Случился сбой модуля, при котором только в личном кабинете ошибочно отображалось, что доставка 0 грн. Доставка у нас за счет получателя. Приносим извинения за неудобства.

Підсумок:
 -  
Я не ожидал! Из 5 семян уже 2 взошло)))))

Надеемся, что это не придел :)

Підсумок:
 -  
На алиекспрес жалоб много, мол покупают семена дионеи, а всходит бурьян какой то. Покупал здесь грунт, семена и горшочки. Из в этот же день отправили на следущий уже забрал с новой почты. С 6 семян взошло 3. Уже есть листочки с "зубками". Еще 4 только вчера посадил) Вобщем рекомендую .

Спасибо за отзыв :)

Підсумок:
 -  
Заказывала уже здесь 10 семян, из них взошло 4. Купила ещё 5 штук, посмотрим что из этого выйдет.

Сейчас у нас уже новый весенний сбор семян. Надеемся на лучший процент всхожести