113

Росянка алиса / Drosera alicia

Новий товар

245,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)

Росичка є представником рослин - хижаків, які відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і оригінальністю. Ці рослини широко поширені в тропічних лісах. Однак деякі види здатні адаптуватися до штучних умов і можуть легко приживатися в домашньому середовищі.

Однією з таких рослин є росичка аліса. Вона відрізняється гарними листами витягнутої яйцевидної форми. Їх забарвлення може бути абсолютно різним, що і служить деякою особливістю квітки. Вони формують собою розетку, яка за зовнішніми ознаками нагадує квітку. Листки рослини покриті волосками, які виділяють особливу, привабливу для комах, рідину. Зовні квітки рослини привертають яскраво-рожевим кольором. Купити росичку Алісу ви можете в нашому інтернет-магазині вже зараз. Ми пропонуємо вам здорові і якісні домашні рослини для вирощування та розведення.

Росянка алиса

Особливості догляду за хижою рослиною

Сама рослина не рахується вибагливою. Труднощі в догляді можуть виникнути лише при роботі з окремими видами. Для її нормального росту і розвитку слід створити максимально сприятливі умови, під якими мають на увазі: велику кількість сонячних променів, вологість повітря і грунту, яка могла імітувати тропічний клімат. Поливати рослину слід 2-3 рази в тиждень великими порціями. Додаткового добрива або підгодівлі рослина не потребує - надлишок нутрієнтів може призвести до псування квітки. З доглядом за такою рослиною може впоратися кожен, хто зможе приділяти достатньо уваги квітці.

Росянка алисия

Якщо ви бажаєте купити росичку аліса в Україні, зв'яжіться з нами за вказаними номерами телефону. Ми допоможемо вам з вибором і дамо поради, по догляду за цим оригінальним тропічним «хижаком».

Розмір8,5 см
Види рослинРосичка
Висота≈5 см.
Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыВлажная

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Сделал подарок своей девушке на день валентина, она очень любит растения, а это еще и интересное. Менеджер проконсультировал и помог подобрать, спасибо большое. Растение приехало целое и хорошо упакованное, плюс порадовало то что есть наложенный платеж, я сильно переживал касательно доставки так как растение в интернете заказывал впервые.