110

Цефалотус / Cephalotus

Новий товар

390,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 5.0 / 5) - 2 відгук(и)

390Цефалотус мешочковий (Cephalotus follicularis) або листовковий - це дивовижна хижа рослина, яка відноситься до групи комахоїдних. Вічнозелений хижак є єдиним в світі представником роду Цефалотус і дуже поширений для розведення в домашніх умовах. Зверніть увагу на ексклюзивні пропозиції нашого магазину - якщо Ви мрієте поповнити домашню колекцію незвичайною і химерною рослиною, можете замовити його прямо зараз. Ми пропонуємо паростки і дорослі рослини, які стануть гідними представниками світової флори у Вас вдома.

Як світ дізнався про цефалотус

Одна з найдавніших комахоїдних рослин була вивезена з багатого рослинного світу Австралії в дев'ятнадцятому столітті шотландським вченим-ботаніком Робертом Брауном під час експедиції з вивчення Австралійських земель. Типова для материка болотиста місцевість стала відмінним домом для хижих рослин. Висока вологість і мізерний набір поживних речовин в грунті створюють розумне пояснення тому, як рослина використовує комах, що потрапили в пастку.

цефалотус

Опис квітки

Цефалотус мешочковий виростає невеликими наростами, мають вигляд плоских кувшинообразних пасток з зубчастими краями. Урни-пастки досягають довжини від 0,5 до 3 см, а сама рослина - 3-8 сантиметрів заввишки. У період цвітіння пускає тонку і довгу ніжку суцвіття, всипану молочно-білими квітками по 3-8 штук. Плоскі і овальні кувшинчаті листя квітки розвиваються в різний час: перші дозрівають до осені, а кувшинчаті утворюють пастку і дозрівають влітку - в період найбільшого скупчення комах. На фото цефалотуса видно, що в залежності від освітленості місцевості, окрас квітки може бути різним - багряний при яскравому світлі, і зелений в затінених місцях.

Цефалот

Харчування рослини і догляд за ним

Заманюючи здобич, рослина виділяє специфічний аромат, який діє на рефлекси комах. Потрапляючи в пастку, комаха не може вибратися з-за гострих зубчастих наростів в глечику і слизькій поверхні зіва рослини. Здобич - вона ж джерело живлення, перетравлюється в урні, даючи рослині всі необхідні поживні речовини.

Для правильного утримання рослини в домашніх умовах необхідно дотримуватися режиму температур - не нижче 5 градусів в період спокою, і 25 градусів влітку, в період зростання і дозрівання. Склад грунту також має свої особливості: кислий торф з піском. Легка півтінь - ідеальне місце для квітки.

Цефалотус фото

У нашому магазині Ви можете купити цефалотус, зателефонувавши за вказаними номерами телефону.

Розмір8,5 см
Види рослинЦефалотус
Висота≈5 см.
Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыУмеренно влажная

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Рослинка міцна, дійсно вже доросла, пакування дбайливе - все доїхало ідеально. Дякую)

Дякуємо за відгук))

Підсумок:
 -  
Класна рослинка !!! Сьогодні приїхала у Рівне . Дякую за сервіс . Приємно з вами співпрацювати . Все доїхало на 5+ !

Гарно дякуємо за відгук, дуже гарне фото! Ми раді, що Вам все сподобалось.