109

Жирянка / Pinguicula

Новий товар

245,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)

Жирянка (Pinguicula) - давно відома науці і всьому світу хижа комахоїдна рослина, що виділяється в своєму сімействі пузирчаткових наявністю справжньої кореневої системи. Назва квітки сповна описує її візуальні відмінності, виділяючи щільні, м'ясисті, блискучі листя. Хижа рослина жирянка чудово приживається в домашніх умовах. Якщо Ви цікавитеся незвичайними і екзотичними рослинами, жирянка - ідеальний варіант для домашнього розведення, і купити жирянку Ви можете у нас в магазині.

Умови проживання в природі

Рослина жирянка в великій кількості росте в Азії, Європі, і на материку Південної Америки, в основному у вологих притінених місцевостях: торф'яні болота, береги водойм, мохи. Існує кілька видів жирянки, здатних переносити низькі температури, що і дало вченим ідею розводити рослину в наших умовах.

Жирянка купить растение

Як розпізнати жирянку

Жирянка комахоїдна налічує кілька видів, які здебільшого відрізняються кількістю і формою листків. В середньому рослина виростає в діаметрі 2-15 сантиметрів і близько 5 сантиметрів заввишки. Щільні м'ясисті листя трав'янистогозеленого кольору покриті залозистими волосками, що виробляють цукровий слиз для приманювання здобичі, і травні ферменти для її перетравлення. Такі жирянки з відкритим типом травлення не потребують їжі, так як численні комахи, які потрапляють в пастку, не мають можливості вибратися з-за липкого слизу. У період цвітіння жирянка випускає тонку ніжку суцвіття не більше 12 см заввишки, на якій утворюються по 2-3 квітки яскравого лілового кольору.

жирянка хищное растение

Особливості догляду в домашніх умовах

У нас на сайті представлено кілька фото жирянки. Знаючи лише кілька правил по догляду за хижими рослинами, Ви без проблем виростите чудову рослину, відмінного представника дикого рослинного світу. Жирянка - одна з рослин, для яких вологість - обов'язкова умова для комфортного існування. Саме тому фахівці рекомендують висаджувати жирянку в акваріумах і тераріумах, обов'язково даючи їй 2-3 години ранкового сонячного світла.

Відносно грунту жирянка менш вибагливі, ніж інші представники роду, і добре ростуть в класичному складі: ½ торфу, 0,4 частини перліту.

жирянка купить в Украине

У нашому магазині Ви можете купити жирянку комахоїдну, і насолоджуватися дивовижним чудом світу природи в домашніх умовах. Замовте рослину прямо зараз, зателефонувавши за вказаними телефонами.

Розмір8,5 см
Види рослинЖирянка
Висота≈5 см.
Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыВлажная

Супутні товари

Покупці цього товару також придбали:

У цій категорії 30 товар(у,ів):

Відгуки від наших клієнтів

Підсумок:
 -  
Ох как же много мошек на её листочках!:) Довольно милое растение, но не примечательное как мухоловка.