164

Кипарис

Новий товар

175,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)
Кипарис - хвойний чагарник для прикраси вашої ділянки. Хвойні види часто використовують для прикраси ділянок і навіть терас. Найбільш популярними є: ялиці, сосни, кипариси, кедр, туя. Вони прекрасно ростуть у відритому грунті і здатні доповнити будь-який сад.

Види кипарисів

Рослина кипарис одне з найбільш древніх і красивих дерев на нашій планеті. Він має конусоподібну або розкидисту крону. У природі досягає висоти до 30 м, але садівники зуміли підпорядкувати собі цю дику силу і тепер ми можемо милуватися невеликими декоративними кипарисами в горщику. Залежно від виду існують різні назви кипарисів: Арізона, кипарис вічнозелений, великоплідний

Кипарис - тонкощі догляду за ним

Молоді деревця потребують рясного поливу. Відро води - це той мінімум, який потрібен для гарного росту і благополуччя рослини. У жарку посушливу пору року кипарис домашній потрібно регулярно обприскувати

Освітлення

Кипарису і ялівцю необхідно багато розсіяного світла. У літній період краще не допускати потрапляння прямих променів сонця. Якщо рослина перебуває в приміщення, то бажано провітрювати його, щоб дерева мали доступ до свіжого повітря. Кипарис спокійно переносить перепад температур +10 - +25 градусів. У зимовий час краще не ставити дерева поблизу опалювальних приладів, щоб їх гілочки зберегли свіжий зелений колір.

Грунт

При вирощуванні кипариса в домашніх умовах можна ще довго не боятися, що дерево виростить занадто великим, так як зростає воно досить повільно. Під час висадки держака в горщик потрібно підготувати грунт, який повинен включати: дерновий грунт, торф, листову землю, пісок. Завдяки широкому асортименту нашого офіційного сайту, кипарис не потребуватиме ні в чому. Компетентні менеджери детально проконсультують вас і подбають про те, щоб вам не довелося самостійно шукати компоненти грунту окремо.

Пересадка

При пересадці кипарисів на відкритий грунт або в інший горщик важливо не порушувати земляний кому і бажано не шкодити тоненьким корінцях. Найбільш відповідний для пересадки період це кінець весни або початок літа. Якщо ви зважилися купити кипарис, наш магазин Floret надасть вам великий асортимент дерев різних розмірів, а також супутніх матеріалів для їх вирощування - горщиків, грунтів і підгодівлі для ефективного зростання. Робимо відправки в усі міста України.

Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыУмеренно влажная

У цій категорії 30 товар(у,ів):