163

Бонсай Метловидный

Новий товар

650,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)
Бонсай Метловідний для прикраси вашого будинку або офісу. Мистецтво бонсай передбачає, що дереву можна надати практично будь-яку форму, створити оригінальну композицію, дати гілкам незвичайне напрямок. Одним з найбільш поширених стилів є Хокідачі. Найчастіше він зветься бонсай Метловідний і купити його можна в нашому інтернет-магазині Floret.

Формування

Таку форму може придбати кілька видів рослин: Фікус, Лігіструм, Зантоксилум, Сізігум. Відмінними прикметами фікуса бонсай в цьому стилі є правильно сформована метловідна крона. На фото і відео бонсай Метловідний виглядає, ніби його крона сконцентрована ближче до верхівки прямого стовбура. Як обрізати бонсай фікус, щоб отримати таку рівномірну крону? Досить зрізати нижні відростки, пагони, обрізати листя і робити це до тих пір, поки форма і густота мітли вас не задовольнить.

Догляд

Догляд за метловідним бонсаем і його формою полягає в його регулярному підрізання. А що ж стосується поливу і створення умов, це залежить від обраного вами рослини і його індивідуальних потреб. Найбільш частим варіантом вибору є фікус, як саме невибаглива і досить стійка рослина. І ціна на фікус бонсай на сайті Floret вас приємно порадує.

Полив

Полив метловідного Бансая з фікуса здійснюється в міру просихання землі. Він легко переносить періодичний недолив або затоку, але краще регулярно стежити за станом грунту. Крім регулярного поливу фікуса бонсай, рекомендується підтримувати високу вологість повітря. Фікус дуже любить обприскування і протирання листя.

Освітлення

Фікусу потрібно дуже багато світла, тому він найкращим чином переносить засклені балкони і оранжереї. Свіже повітря також корисний для розвитку і естетичного вигляду рослини. До прямих сонячних променів його варто привчати поступово, кожен день, залишаючи фікус на півгодини довше на сонці. У холодну пору важливо стежити, щоб температура не опускалася нижче +15 градусів.

Пересадка

Пересадку бонсай Метловідний вимагає один раз в два роки навесні. Для розмноження бонсая з фікуса, як і для пересадки можна використовувати базисну грунтову суміш. Рослина легко переносить обрізку коренів. Купити фікус бонсай, горщик до нього, а також підібрати грунт і визначитися з добривами можна на нашому сайті всього в кілька кліків. А компетентні консультанти з задоволенням дадуть відповідь на всі питання і проведуть в світ мистецтва бонсай і допоможуть зробити перші кроки в садівництві.

Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыУмеренно влажная

У цій категорії 30 товар(у,ів):