162

Бонсай Портулакария

Новий товар

650,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)
Бонсай Лігіструм - таємничий флер сходу в вашому будинку або офісі. Лігіструм або Бирючина є одним з найулюбленіших видів для формування мініатюр. Має загострене листя, які за формою нагадують листя деяких видів фікусів. Це добре видно на фото бонсай фікуса Бенджаміна.В залежності від сорту і особливостей догляду бонсай. Лігіструм буває: вічнозелений, напіввічнозелений, листопадний.

формування

Сформувати мініатюру з Лігіструма також просто, як зробити дерево бонсай з фікуса. Дуже піддатливі гілки і стовбур слухняно спрямовуються за допомогою дроту. Однак, формування бонсай з фікуса або будь-якого іншого дерева досить довгий процес. Якщо ж у вас немає часу ретельно створювати композицію, то немає нічого простішого, ніж купити бонсай Лігіструм в уже сформованому вигляді, який з перших днів привнесе атмосферу загадкового сходу в офіс або квартиру.

Бонсай Лігіструм догляд

Кімнатна Бирючина любить максимально освітлені підвіконня або оранжереї. Здатна переносити серйозні перепади температур. У зимовий період витримує до +5 градусів. В середньому, догляд за бонсай з фікуса Мікрокарпа і за Лігіструмом досить схожі.

полив

Рослина потребує рясного щоденному поливі і достатньої вологості повітря. Позитивний ефект на рослину має регулярне обприскування. Важливо стежити за тим, щоб грунт був зволожений рівномірно і не висихала, це має велике значення для краси і густоти листя.

освітлення

Лігіструм дуже не любить тіні, як і в природі, він вважає за краще рости на найбільш відкритою для сонячних променів місцевості. Влітку найкращим чином на нього вплинуть сонячні ванни на відкритих балконах або терасах. Взимку дуже до речі будуть фітолампи. Багато в чому від освітлення залежить, чи будуть листя жовтіти восени. Однак, як видно на багатьох фото бонсай Лігіструм виглядає чудово і захоплююче з будь-яким кольором листя.

пересадка

Пересадка бонсай Лігіструм не повинна бути частою або щорічною. Досить однієї пересадки в 2 роки, і та не є обов'язковою. Під час процедури коріння підрізають. Бирючину вирощують в невисокій ємності, в суміші глинистого грануляту з піском і торфом. Для підживлення можна використовувати класичні добрива для бонсай. Схвалювати можна цілий рік. Більш детальну інформацію про формування бонсай з фікуса, необхідному складі грунту або добрив, вам з радістю нададуть консультанти интерне-магазину Floret. Робимо відправки рослин по всій Україні.

Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыУмеренно влажная

У цій категорії 30 товар(у,ів):