160

Бонсай Портулакария

Новий товар

650,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)
Портулакарія або суккулент - невелика витривала рослина, яка прекрасно запасає вологу в м'ясистих листках, спрощує догляд за фікусом бонсай в домашніх умовах. Листя нечисленне, але має красиву форму. Стовбур швидко дерев'яніє і покривається корою. З портулакарії - формування бонсай - досить рідкісне явище. Їх не так часто вибирають для створення мініатюр, в порівнянні з фікусом бонсай. Однак, завдяки своїй піддатливості, стійкості і здатності утримувати воду вона є однією з кращих культур для цього мистецтва.
Догляд і формування

  На відміну від фікуса бонсай Мікрокарпа догляд за портулакарія ще простіше. Вона прекрасно виносить майже неприпустимі для фікуса умови. Через жорстку шкірку листя і твердої кори портулакарія Афра бонсай, яка звикла до спекотним преріях Африки, чудово переносить прямі сонячні промені і може безболісно витримати температури нижче +10 градусів, але екстремальних крайнощів все ж краще уникати. Кімнатні умови переносяться абсолютно спокійно, але періодичний доступ до свіжого повітря піде тільки на користь.
Полив
В частому поливі не потребує, так як рідкісний доступ до води є природним в природних місцях проживання. Поливати варто в тому випадку, якщо грунт просох приблизно на третину. Заливати не рекомендується.
Освітлення
Любить прямі сонячні промені. Щоб крона розвивалася гармонійно і рівномірно, горщик можна періодично повертати. Взимку при бажанні можна організувати додаткове освітлення за допомогою спеціальних ламп. Для суккулента можна застосовувати рекомендації по догляду за бонсай з фікуса
Грунт
Варіантів грунту, в якому портулакарія бонсай може спокійно перебувати і розвиватися безліч. Річковий пісок, субстрати для кактусів, садові грунт, листова грунт, деревне вугілля.
Добриво і живлення
 В живленні суккулент абсолютно не вимогливий. Багато садівники живлять грунт мінеральними добривами тільки в період активного росту з весни до осені. Взимку рослина в добривах не потребує.
інтер'єр

З естетичної точки зору суккулент доповнить будь-який стриманий інтер'єр офісу або квартири і додасть йому екзотичні африканські нотки. Якщо ви не хочете обмежуватися одним рослиною, то відмінним рішенням буде купити фікус бонсай в керамічному горщику в якості доповнення до композиції. Ви можете купити Бонсай портулакарія в нашому інтернет-магазині і замовити його доставку в будь-яку точку України зручним для себе способом.

Потребность в солнцеВысокая
Влажность почвыУмеренно влажная

У цій категорії 30 товар(у,ів):