158

Бонсай Кармона

Новий товар

650,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)
Бонсай Кармона - зменшений варіант чайного дерева з Китаю.
Кармона - тропічний чагарник, що походить з Китаю, а також зустрічається в Японії і Індонезії. Відмінними рисами є досить товстий стовбур і маленькі жорсткі листя. На фото бонсай у вигляді квітучої Кармони заворожує садівників. Це чайне дерево з блискучим листям, прикрашеними білими точками. Знизу лист має дрібні волоски, вони роблять його оксамитовим.
Формування
З Кармона - бонсай виходить на диво швидко і легко, що робить її найкращим варіантом для новачків в цьому мистецтві. Гілки можна обрізати регулярно до тих, пір, поки товщина пагонів і розміри листя вас повністю не задовільнять. Стовбур і гілки прямують за допомогою дроту протягом усього року. Часто позитивні відгуки про бонсай Кармона отримує від садівників, які тільки починають свій шлях, завдяки витривалості і податливості. Рослина не вимагає тривалого формування і з легкістю знайде задуману форму.
Бонсай Кармона - догляд в домашніх умовах
Ця рослина дуже невибагливо і не вимагає якихось екстраординарних умов. Виберете ви мілколистний екземпляр або варіант з більш великими листками і товстими гілками, відмінностей в змісті не буде. Нижче розглянемо докладно, як доглядати за бонсай Кармона.
Полив
Важливо стежити за тим, щоб субстрат залишався вологим. Природне місце існування Кармона тропіки та субтропіки, тому вологе повітря - важлива умова для розвитку рослини.
Як поливати бонсай Кармона?
• Періодично проводити полив методом занурення.
• Розміщувати поруч з горщиком ємність, заповнену водою.
• Здійснювати регулярні обприскування.
• Розміщувати горщик в ємність з мокрим гравієм.
Полив Бонсай Кармоне потрібно проводити регулярно, але не інтенсивно. Це допоможе зберегти здоровими його коріння.
Освітлення
Основною причиною того, що бонсай Кармона цвіте, є достатнє освітлення, тому їм не варто нехтувати. У приміщенні рослина краще ставити на самий світлий підвіконня. Якщо взимку у Кармона бонсай опадає листя, що робити в такій ситуації? Щоб в холоду забезпечити рослину достатнім світлом, можна використовувати фітолампи.
Цвітіння

Цвітіння бонсай Кармона - один з найбільш привабливих періодів. Круглий рік між листя з'являються невеликі білі квіти, які мають форму зірок. Іноді в результаті цвітіння з'являються зелені плоди, що нагадують ягоди. Тому якщо ви збираєтеся купити недорогий бонсай, який прикрасить інтер'єр, Кармона це саме те, що потрібно. У нашому інтернет-магазині Floret можна купити Кармона бонсай всього в кілька кліків. Завдяки оперативній доставці, вже через кілька днів вона буде радувати вас.

Потребность в солнцеУмеренная
Влажность почвыУмеренно влажная

У цій категорії 30 товар(у,ів):