157

Молодило суккулент

Новий товар

150,00 грн.

Відгуки від наших клієнтів
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)
* Продається в комплекті зі скляною баночкою
Суккулент молодило - квітка приголомшливої краси
Молодило - це багаторічний суккулент оригінальної структури. Він належить до сімейства Товстолисті. М'ясисті листочки, оформлені в щільну розетку, дозволили дати цій рослині назву «кам'яна троянда».
У Середньовіччі суккулент молодило висаджували на дахах будинків: він з легкістю заповнював всі вільні від покрівлі проміжки, зміцнюючи конструкцію сильними корінцями. У XIX столітті французи стали вперше використовувати різноманітні сорти цієї квітки для ландшафтних композицій.

Зовнішні особливості

На фото сукуленти молодило виглядають, як невеликі суцвіття троянди. Їх листочки зібрані в лаконічні, щільні розетки. Листя має витягнуту форму, злегка загострену по краях. Деякі флористи вважають, що вони схожі на «розпустившуся шишку».

У рослини двостороннє забарвлення: видима, верхня частина - насиченого, смарагдового кольору. А зворотня сторона кожного листка має багряне забарвлення. Це придає характерну «родзинку» і виглядає дуже оригінально.

Як цвітуть сукуленти молодило? Його квіти мають зірчасту форму блідо-рожевого забарвлення. Кожна пелюстка виділяє приємний аромат.

3 переваги молодила

  • Суккулент молодило в догляді невибагливий: мінімум зусиль при пересадці і поливі, не пропаде за час вашої відпустки.
  • Виглядає дуже незвично, займе гідне місце поряд з іншими екземплярами в вашому домашньому саду.
  • Не особливо схильний до хвороб, рідко піддається впливу шкідників.

А як доглядати?

Сукуленти молодило в домашніх умовах - це дуже зручна і проста рослина. Мінімум клопоту і інвестицій - максимум естетики і результату.

  1. Забезпечте легкий грунт з хорошою аерацією. І не забудьте на дно горщика покласти дренаж: підійде бита цегла або дрібна галька. Суккулент звик зростати на кам'янистих грунтах, створіть аналогію і в домашніх умовах.

  2. У грунті повинна бути низька кислотність, щоб не гальмувати ріст і розвиток.

  3. Пересадка - раз на рік. Залиште на кореневищах земляний ком, щоб рослина не постраждала від стресі.

  4. Не терпить занадто вологого грунту, чекайте, поки грунт добре просохне. Зверніть увагу, що вода не повинна потрапляти на листові розетки, щоб не пошкодити восковий шар.

  5. Любить гарне денне освітлення - південні підвіконня підійдуть ідеально.

Про те, як вирощувати суккулент молодило догляд в домашніх умовах, який сорт вибрати і коли очікувати цвітіння - ви можете дізнатися у менеджерів нашого магазину. Ми продаємо рослини по всій країні, і ви можете стати володарем свого унікального суккулента вже сьогодні!

У цій категорії 30 товар(у,ів):