Ємність для флораріуму  Товарів: 9.

Показано 1 - 9 из 9 товарів
Показано 1 - 9 из 9 товарів
Ємність для флораріуму

Флораріум є компактною домашнею теплицю. Прозора ємність виготовляється зі скла або пластмаси, всередині якої успішно проростають різноманітні рослини. Вона дозволяє забути про такі одвічні проблеми як посушливі, зимові повітряні потоки, погана інсоляція, холодні підвіконня або недолік вільного часу для догляду за рослиною. Флораріум дозволяє с...

Флораріум є компактною домашнею теплицю. Прозора ємність виготовляється зі скла або пластмаси, всередині якої успішно проростають різноманітні рослини. Вона дозволяє забути про такі одвічні проблеми як посушливі, зимові повітряні потоки, погана інсоляція, холодні підвіконня або недолік вільного часу для догляду за рослиною. Флораріум дозволяє створити відповідну кліматичну обстановку для екзотичних, тропічних, гігрофільних і теплолюбних різновидів рослин.

Коротка характеристика флораріумов

Оригінальні моделі гармонійно поєднують в собі дерево і прозорі вставки. Ємність не може вважатися флораріумом якщо зверху або збоку немає спеціального отвору, що забезпечує необхідні умови всередині. Найчастіше отвір накривається спеціальною кришкою. Також можна зробити флораріум своїми руками з різноманітних скляних пляшок, просторих банок з кришками, величезних винних бутлів, мисок з завуженою шийкою або хімічних колб.

Основні типи флораріумов

1. Лісовий куточок Тропіки. В основі формування ємності лежить концепція тропіків зі значним різноманіттям рослин. Велике значення в ньому грають яруси, тому передній план не повинен ховатися за іншими рівнями. Образи спекотної хащі втілюються виключно візуально, тому застосовуються рослини з аналогічними вимогами до грунту, стриманим розростанням і потребі в підвищеній вологості. Грунт повиннен застосовуватися з комбінованим складом, додаванням крупнозернистого піску, листяної землі, торфу. Зберегти істотні показники вологи допоможе невеликий посуд, наповнений рідиною. Флораріум на фото здатний подати вам ідею, як можна оригінально задекорувати посудину, щоб він перетворився в стильний предмет інтер'єру.

Відповідні рослини для вирощування є: плющ звичайний, бегонії, хамедорея, селагинелла, аїр, фітонов, мініатюрні папороті, кротони.

2. Напівпустельне оформлення. Вільний час дуже обмежений, немає сил контролювати вологу, поливати або підживлювати грунт? Тоді варто купити ємність для флораріуму і створити справжній напівпустельний вид з рослин сукуленти. Вони чудово уживаються в відкритих контейнерах без звуженого отвору. Грунт формується з об'ємистого і дрібно просіяного піску, на якому розміщуються гострокутні камені та керамічні фрагменти.

Переважно в ньому розташовують сукуленти нетрадиційної форми - кактуси, бороднік, молодило, дікія, малевора і ейфорбія.

3. Гірські висоти. Рослини, які ростуть в горбистій місцевості, поділяються на дві категорії - плоскогір'я і лісового передгір'я. Тому в даному випадку, рослини для флораріуму ті ж, що і для двох перерахованих вище різновидів. Грунт залежить виключно від обраної спрямованості оформлення - жирний, збагачений органічними елементами, з чудовою дренажною системою, пустельний або з великою галькою. Рекомендуємо, застосовувати більше кругляків з оригінальною конфігурацією, гострими межами і великими зламами, гранично нагадують скельні хребти.

Використовують для наповнення селегінеллу, папороть, сукуленти, сенполії, плющ і кактуси.

4. Мохове царство.

Найчастіше тераріум для рослин тільки прикрашається мохом, але його також можна зробити ключовою фігурою побудови. Чудово підходить мох, який використовується в ландшафтному оформленні, наприклад, мох-сфагнум або викопаний в лісових зонах. Доцільно видалити верхню область, без кореневої системи, щоб мохове покриття швидше завершило період відновлення. Переглянувши уроки, як зробити флораріум, ви можете побачити, що оформлення нерідко доповнюється іншими рослинами, які не забирають основну увага на себе. Грунт повинен бути досить кислим, тому найкраще використовувати спеціальний готовий грунт.

Пробуйте, експериментуйте і створюйте вражаючі флораріуми власними руками!

Ще

Інформація

Категорія : Ємність для флораріуму

0 / 5

Грунтуючись на 0 відгуку (ів)

Популярні товари