Кактуси і сукуленти  Товарів: 8.

Показано 1 - 8 из 8 товарів
Показано 1 - 8 из 8 товарів
Кактуси і сукуленти

Кактуси і сукуленти - домашні рослини родом з пустельних країв

Вражаючи чудовою, незвичайною красою, чаруючі багатством форм і забарвлень кактуси і сукуленти на сьогоднішній день є одними з найулюбленіших рослин у квітникарів усього світу. А сукуленти, які почали цвісти, викликають справжнє захоплення своїм нереальним, космічним виглядом.

Куп...

Кактуси і сукуленти - домашні рослини родом з пустельних країв

Вражаючи чудовою, незвичайною красою, чаруючі багатством форм і забарвлень кактуси і сукуленти на сьогоднішній день є одними з найулюбленіших рослин у квітникарів усього світу. А сукуленти, які почали цвісти, викликають справжнє захоплення своїм нереальним, космічним виглядом.

Купити кактуси і сукуленти в інтернет-магазині варто тим, хто хоче обзавестися невибагливою рослиною, яка не вимагатиме багато уваги і турботи. Такі вихованці прекрасно підходять для оформлення маленьких приміщень.

Види кактусів і сукулентів: хто є хто

Парадокс - кожен кактус це суккулент, проте не кожен суккулент це кактус. Сімейство сукулентів є куди обширнішим сімейства кактусових, так як включає в себе не тільки дводольні суцвіття з ареолою, але і безліч інших багаторічних посухостійких рослин, здатних накопичувати в собі вологу в сильно розвинених спеціальних тканинах - водозапасающій паренхімі. Під час дощу сукуленти вбирають в себе величезну кількість води, необхідної для виживання, дуже економно використовуючи її в посушливий період.

Один з найпоширеніших сукулентів в нашому регіоні - це звичайний алоє, горщик який стоїть на підвіконні практично в кожному будинку або квартирі. Алоє невибагливий, легко переносить пересушування, відсутність достатньої кількості тепла і світла. Соковиті м'ясисті листя з м'якими колючками мають безліч лікувальних властивостей - для загоєння опіків, ран, для полоскання запалених ясен і ін.

А найвідоміший кактус, про який знають навіть непрофесіонали - опунція. Рослина, що відрізняється крайньою химерністю форм і яка може рости на відкритому просторі там, де не дуже жарко, але і немає тривалих морозів. У природних умовах кактус починає цвісти з середини весни до початку осені прекрасними квітами, а плоди кактуса в багатьох країнах цінуються як смачні фрукти.

Найпростіший спосіб відрізнити кактус від суккулента - перший колючий, а другий ні. Кактуси є соковитими рослинами з шипами, а сукуленти НЕ колються. Однак і з цього правила є винятки - є кактуси без шипів, а сукуленти покриті колючками.

Який грунт для кактусів і сукулентів вибрати

Три найважливіших умови, яким повинен відповідати хороший грунт для суккулента та кактуса:

  • легка, пухка структура;
  • хороша проникність повітря;
  • прекрасна дренажна система.

Хоча дуже кислий грунт сукуленти недолюблюють, зазвичай кислотність не має такого вже значення, як і наявність поживних речовин. Головна умова - перегній або добрива для кактусів і сукулентів з вмістом азоту категорично забороняється вносити в грунт в чистому вигляді, так як це може привести до того, що шкірка рослини потріскається, покалічивши його зовнішній вигляд.

Для того щоб підвищити рівень повітропроникності і пухкості в покупному грунті, туди можна додати крупний пісок, дрібну гальку або цегляну крихту. Дренажна система горщика повинна бути облаштована таким чином, щоб була виключена будь-яка, навіть найменша можливість перезволоження грунту.

Як розмножуються рослини кактуси і сукуленти

Кімнатні рослини сукуленти і кактуси розмножуються кількома способами:

  • живцями;
  • листям;
  • прищепленням;
  • насінням.

Найбільш легкий метод - це живцювання. Його суть полягає в тому, що береться живець материнської рослини, його листочок, або кактус-дитинча, злегка підсушується і висаджується зрізом догори в горщик з сухим грунтом, приблизно на півсантиметра в глибину. Через два тижні закінчиться процес вкорінення, це означає, що можна буде почати помірний полив малюка.

Для самих терплячих існує методика вирощування кактусів та інших сукулентів з насіння. Це довгий і тоскний процес, який вимагає невпинної уваги і пильного нагляду за рослиною.

Кактуси і сукуленти в інтер'єрі. Дизайнерський підхід до оформлення

Декорування квартири або будинку кактусами і суккулентами - популярний дизайн-тренд. За рахунок своєї невибагливості і екзотичного зовнішнього вигляду, в дизайн приміщення можна внести ще більшу виразність, завдяки чому житло стане яскравим відображенням індивідуальності власника. Відображаючи його нетривіальний смак.

У будь-якого кактуса дуже чіткі форми, за рахунок чого він буде актуальний в будь-якому приміщенні. Наприклад, у великому, просторому приміщенні самим чудовим чином буде виглядати великий розгалужений кактус, що нагадує своїм видом невелике дерево. Якщо помістити його в яскравий вазон, виконаний з глини, кімната отримає екзотичний вид, заодно слугуючи орієнтиром візуального розділення простору. У маленьких кімнатах краще всього виглядатимуть маленькі сукуленти в милих різнокольорових горщиках, що додасть дизайну більшої оригінальності.

Композиції з кактусів і сукулентів можна розміщувати в будь-яких ємкостях зі скла, а для більшої привабливості та екзотичності грунт можна перемішати зі світлими камінчиками або з різнобарвною галькою. За рахунок того, що посадка кактусів і сукулентів вимагає мінімум грунту, можна в цілому відмовитися від стандартних горщиків, зупинивши свій вибір на ємкостях, що мають екстравагантний вигляд, наприклад в яскравій чашці або красивій туфельці.

Де можна купити кактуси і сукуленти України за низькими цінами

Домашні кактуси і сукуленти можна купити в нашому інтернет-магазині за помірними цінами. У нас ви можете побачити фото та назви кактусів і сукулентів, знайти докладний опис того, як за ними необхідно доглядати. Великий каталог кактусів і сукулентів задовольнить навіть найвибагливішого покупця, тут представлена величезна кількість різних видів цих рослин - найяскравіших відтінків, найбільш незвичайних форм і конфігурацій.

Чому варто вибрати саме нас, щоб купити кактуси і сукуленти

У нашому інтернет-магазині ви можете подивитися безліч фото кактусів і сукулентів, вибравши саме ту рослину, яка западе вам у душу. Також ми надаємо послугу відправки кактусів і сукулентів поштою, дбайливо упаковуючи кожне чудо природи, щоб ви отримали його в цілості й схоронності.

Ще

Кактуси і сукуленти

Інформація

Категорія : Кактуси і сукуленти

0 / 5

Грунтуючись на 0 відгуку (ів)

Популярні товари